Ricoré

  • nová bezlepková receptúra
  • 60 % kvalitnej praženej rozpustnej kávy, 40 % rozpustnej čakanky
  • žiadny lepok

Obľúbený rozpustný nápoj Nestlé Caro Ricoré má novú bezlepkovú receptúru, v ktorej sa to najlepšie z kávy a čakanky. Prebuďte svoje zmysly s Caro Ricoré - lahodným rozpustným nápojom, ktorý neobsahuje lepok, a preto je vhodný ako pre celiatikov, tak aj pre tých, ktorí chcú túto bielkovinu zo svojho jedálnička vynechať. Novo je k dispozícií v praktickom 150 gramovom balení so zipsom, ktoré môžete mať vždy po ruke.

Nové bezlepkové Caro Ricoré prichádza s vylepšenou receptúrou, ktorá poteší vaše chuťové bunky. Obľúbený kávovinový nápoj teraz obsahuje 60 % kvalitnej praženej rozpustnej kávy, 40 % rozpustnej čakanky a žiadny lepok. Vďaka tomu si ju môžu dopriať aj ľudia trpiaci celiakiou, teda neznášanlivosťou lepku. Novinka je na obale označená symbolom pre bezlepkové potraviny (preškrtnutý klas). Tento symbol zaručuje, že Caro Ricoré žiadny lepok neobsahuje.

Nápoj Ricoré vás hneď z rána naladí do nového dňa a je iba na vás, či si ho pripravíte len s teplou vodou alebo zjemníte mliekom. Svoju chvíľu s lahodným Caro Ricoré ale nemusíte nechávať iba na ráno. Vďaka novému praktickému baleniu si ju môžete vychutnať kedykoľvek počas dňa a užiť si okamžitý príliv energie.